Word Vip, ontvang 10% korting op je nagelproducten.

 

Prijs bepalen voor een set nagels


Hoe bepaal je nu de juiste prijs voor een nieuwe set kunstnagels?

 

Vaak word mij gevraagd wat kan ik rekenen voor een set nagels, maar deze vraag is niet een twee drie te beantwoorden omdat dat van vele factoren afhangt.

Ik bedoel waarom kost een kop koffie bij de ikea niet hetzelfde als in een luxe strandtent of restaurant? Waarom kost een hotelkamer in rio de janeiro aan het copacabana strand meer als in lutjebroek?
Dit heeft natuurlijk allemaal met de lokatie en bekendheid te maken.
Dit geld eigenlijk ook voor de nagelstudio.


Voordat je je prjjs kunt vast stellen zijn er een aantal vragen die je jezelf moet stellen;


Wat verbruik ik aan materiaal ( nagelproducten)?
Wat kosten deze nagelproducten mij?
Hoeveel btw moet ik afdragen?
Hoeveel tijd ben je kwijt aan het maken van een nieuwe set kunstnagels?
Hoeveel klanten kun je doen op een dag, week ,maand?
Wat voor kosten moet je nog afdragen Aan bijv huur,gas en licht, advertenties?
Heb je personeel in dienst? Wat zijn de personeelskosten dan?
Welke doelgroep wil ik aan trekken?( hier in een ander artikel meer over)
En als laatste wat vraagt de concurrent?

Helaas kijken de meeste beginnende nagelstyliste alleen maar naar de concurrent en willen zo de goedkoopste kunstnagels kunnen aanbieden.
Maar de goedkoopste zijn wil niet zeggen dat je succesvol zult zijn, en dat je over een jaar nog werkzaam zal zijn als nagelstylist.
Want je moet ook genoeg over houden om te investeren,en om van te leven.

investeringen kunnen zijn :

Opleidingen/ trainingen
Website maken en ( laten)onderhouden.
Folder materiaal laten maken en drukken.
Apparatuur( nagel frees, uv lamp, afzuiging) aanschaffen en eventueel vervangen.
Verzekering sluiten.( je werkt immers op een levend persoon)
Maar denk ook aan producten zoals koffie,thee,wc papier, schoonmaakmiddelen voor in je nagelstudio.
En je werkmateriaal, nagelproducten.

Nagelproducten :

Zodra je klanten gaat krijgen, ga je producten verbruiken. Je zult dus weer nieuwe nagelproducten moeten aanschaffen bij de nagelgroothandel.
Het verbruik van nagelproducten wat je gebruikt per klant valt reuze mee, maar als het op is zul je een hele nieuwe pot moeten kopen, je kunt niet per klant inkopen, dus je hebt geld nodig om te kunnen investeren in je nagelproducten. Je zult dus geld moeten reserveren om voldoende over te houden om te kunnen inkopen.

Zoek je goedkoopste nagelproducten online bijvoorbeeld bij de webshop goedkoopstenagelproducten.nl

Natuurlijk is zoals altijd jullie mening en commentaar zeer welkom. Ps ben benieuwd hoe jullie je prijzen berekent hebben.

 

Wil je meer leren over het runnen van een nagelstudio?

Zoals het berkenen van de jusite kostprijs, de verkoopprijs, verkopen in je salon,
marketing en klanten werven? Dan is de online nail business school mischien iets voor jou.

In deze training leer je alles wat er komt kijken bij het maken van een ondernemers plan en het runnen van een nagelstudio.

Goedkoopstenagelproducten.,nl
Like us op facebook.

Delen:

Copyright © 2013-heden Magento. Alle rechten voorbehouden.